Sagocuyuz Sagopa & Kolera Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolera-İrtifa Kaybı

Kolera-İrtifa Kaybı Empty Kolera-İrtifa Kaybı

Mesaj  Oguzi07 Salı Kas. 25, 2008 6:42 pm

İrtifa Kaybı

Verse 1
Cilve iter naz çeker bu zararı dahi bu hayatta baki sevap darılana fildişi için müessese hediyesi
Var mı ki eş sesi benzeri tek sesi burası texas’ta kayıp mı tommiksi teptili mekana gün terbiyecisi
Açarım kafesini öde diyetini özetini temize çektimli temkinli sevin nereden çıktı bu
Yosmalık eğilimin kelebek beslerim bana sövecekseniz terleyim patla torpilim avuçları deşelim hadi diyelim kaza süsünü de serelim gücüne de bakalım sert adelelerin acıyor mu mide kesiklerin ben dikerim çok severim hadi halledelim çek silahını vur beni hepinizin inkarıyım irtifa kaybıyım doğum hatasıyım paylaşamam ben seni bu yılda aynıyım ne yapalım devrilip dök içini malumatımız hatırınız yapayalnızız tabanımı yağlayınız bana baba yaraladınız mama bankamız define haritamız arkçınız ben giderim süt koksun limanınız radarıma yakalanınız emek harcamazsınız bahçivansınız aynı malsınız arakçı evveliyasınız temelimin hocası zayıf yası bildiğiniz şen tayfanız kafada mı tasalarımız tartaklanırız kör topal kalırız tek sırtımız demiş atalarımız valaler kraliçeler hadi söyleyin güvenimin eseri kimin tehlikede miyim ben mülayimim şehzademe yakışır tek sevgim ölebilirim bu ne nefret bu ne şiddet bu ne mana vietnam'dan mı aldın kara kuşağı geç arkaya çıkalım ava paralarım var mısın iddasına teşhisim alerji kalbim seferi çizgi film dipçik izleri
Tek geçerim sago k vitaminim ben anfi zerafetim ilk körfezm üzülme yenisini alırız aşkın üstünü sayarak alınız hasmın idare ediniz şerit ihlali sandallarım sultani hanmış takibi.

Verse 2
Hoşgeldiniz diss atanları dövme kurumu niye eli boş geldiniz dış cepheniz çok idealist değil ateist ben bir rapist bilin aklım hapis nankörsün mazoşist hadi pist ben ki lirisist biriniz hiçiniz hiçiniz hepiniz bu mu happiness siz ikiniz acınıza talibiz biz bu tipiz delikanlılık bu mu ulan yaş taşı tahtayı rhymını bulan kim acaba senin rapini yazan kuyunu kazan ben değilim tasalanma da utan boynuzunuz çıkıverdi meteroloji bugün havamızı katletti din derslerim hep 5 ti 12-7 shifti uyku müdavimi mesaien iyisi batsın size pikabımın iğnesi montaj servisi birleştirsin beynini arkadan izledim kafiyen eğreti kana nüfuz edemedi çok nacizhane kerata kitimiz son müdahale benimki harname poşetimin dibine sin asansörle düş sergile düş kırıcı makine depresyon majestik yüzünüz silik elastik şirketiniz psycologistic az mı çeliştik harbi didiştik hemen aberagandileştik.
Oguzi07
Oguzi07
Admin

http://sagopakajmer.5forum.net

- Similar topics